readyhouse

Kariéra

FacebookTwitterGoogle+PrintFriendlyEmailSdílet

Náplň práce:

  • vyhledávání nemovitostí vhodných ke zprostředkování prodeje
  • telefonický a osobní kontakt s klienty
  • sjednávání a realizace prohlídek nemovitostí
  • profesionální jednání s klienty včetně kompletní realizace a právního zajištění obchodního případu

Nabízíme Vám:

  • prezentaci vámi vybraných nemovitostí
  • kvalitní zaškolení, firemní podporu a zázemí naší společnosti
  • nadstandardní a neomezené finanční ohodnocení úměrné nasazení a výsledkům
  • možnost profesního růstu
  • zajímavou práci s lidmi
  • flexibilní pracovní dobu

Požadujeme:

  • profesionální a reprezentativní vystupování vůči klientům
  • dobré komunikativní schopnosti
  • snahu o prosazení, kreativní myšlení a samostatnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat na živnostenský list
  • ŘP skupiny B

V případě, že vás náš inzerát oslovil a máte zájem pracovat v naší společnosti, zašlete nám prosím váš životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: michaelahrachovcova@readyhouse.cz. Děkujeme.

Jednatelka

Michaela Hrachovcová IČ: 87502925
Provozovna: nám. Nerudovo 108/1,
460 01 - Liberec I - Staré město
Tel.: +420 608 268 220

Zástupce

Ing Alois Čapka IČ: 87317176
Tel.: +420 608 883 220